По промокоду nolimits знижка -10% , (тільки для зареєстрованих клієнтів). Кількість використань одним клієнтом - необмежена
Інтернет-магазин одягу / Інструкції AGER /
Бонусні бали, що це таке, як отримати, як витратити?

Бонусні бали ager

Що таке бонусні бали?

 

Бонусні бали в інтернет магазині AGER.ua – це система заохочення постійних покупців за ті чи інші дії на сайті. 1 бонусний бал еквівалентний 1 українській гривні.

                                                         

Як отримати бонусні бали? 

 

Існує кілька варіантів заохочення клієнта бонусними балами:

 

  • Кешбек від покупок. Здійснивши покупку в нашому інтернет-магазині, на 20-й день після оплати замовлення Вам нараховуються бонусні бали. Для кожної групи покупців відсоток кешбеку. Для роздрібних покупців-5%, для дропшиперів 2,5%, для оптовиків 1,5%

 

  • Відгук про товар. Якщо Ви здійснили покупку або просто знайомі з нашим асортиментом і хочете залишити відгук про товар, то за кожен такий відгук Вам нараховується 2 бонусні бали (бали нараховуються після модерації відгуку).

 

  • Заохочення від адміністрації за участь в опитуваннях, голосуваннях, рекомендації друзям та інше.

 

  • Бонуси за рекомендацію друзям. В особистому кабінеті покупця Ви знайдете розділ "Бонуси за рекомендацію". В даному розділі Ви можете за номером телефону або електронною поштою запросити необмежену кількість Ваших друзів. За реєстрацію кожного Вашого друга Вам буде нараховано 50 балів, але це ще не все, за кожне замовлення кожного Вашого друга Вам буде нараховано кешбек. Докладніше у статті.

                                                   

Як скористатися бонусними балами?

 

Бонусні бали можна використати для оплати замовлень. Для цього введіть суму бонусних балів, яку хочете використати у відповідному полі при оформленні замовлення:

 

 

Покупці групи "Роздріб" можуть сплатити до 10% від суми замовлення бонусними балами, Дропшиппери до 7%, оптовики до 5%.

 

Як подивитися, скільки у мене балів? 

 

Кількість бонусних балів можна переглянути в особистому кабінеті розділу "Бонусні бали".

 

*Бонусні бали обміну на гроші не підлягають, їх нарахування та списання, еквіваленти до грошей є повноваженням адміністрації та можуть бути змінені у будь-який момент. Застосовані бонусні бали не підлягають поверненню у разі повернення чи обміну товару.

Бонусні бали ager