По промокоду nolimits знижка -10% , (тільки для зареєстрованих клієнтів). Кількість використань одним клієнтом - необмежена
Інтернет-магазин одягу / Новини AGER /
Даруємо призи нашим покупцям!
Умови розіграшу призів

Умови розіграшу призів

 

Розіграш призів серед покупців інтернет-магазину одягу AGER

 

Дорогі друзі, BIG SUMMER SALE - дає Вам можливість не лише закупитись відмінними речами зі знижкою до 75%, але й взяти участь у розіграші цінних призів. Ми дуже любимо дарувати позитивні емоції своїм покупцям, тому підготували для Вас наступні призи:

 

1) Два головні призи (телевізор та смарт - годинник) вручаються двом учасникам, які оформили та сплатили замовлення на найбільші суми в період з 26.07.2020 00:00 годин по 31.08.2020 10:59:59. Покупець з найбільшою сумою оплачених замовлень (підсумовуються всі оплачені замовлення) займає перше місце і отримує приз – телевізор kivi 24h500gu, покупець з другою за величиною сумою замовлень займає відповідно друге місце та отримує приз – смарт-годинник realme watch rma161. Головні призи вручаються переможцю на 15-й день після дати отримання останнього замовлення, що брало участь в акції (щоб уникнути оформлення фіктивних замовлень з метою отримання призу та подальшого повернення товарів на замовлення).

 

2) Три призи (акустика, навушники, окуляри віртуальної реальності) будуть розіграні серед усіх покупців, які оформили та сплатили як мінімум одне замовлення (неважливо на яку суму) у період з 26.07.2020 00:00 годин по 31.08.2020 10:59: 59. Визначення переможців тих, що зайняли 3, 4 і 5 місце, не залежить від суми оформлених замовлень і буде здійснюватися за допомогою генератора випадкових чисел, який обере три випадкові номери замовлень (що більше замовлень - тим більше шансів).

 

3) У розіграші всіх призів беруть участь тільки оплачені замовлення (у разі оплати післяплатою, грошовий переказ повинен бути доступний до видачі в поштовому відділенні до 29.08.2020 00:01)

 

4) У розіграші не беруть участь замовлення, за якими було здійснено повернення.

 

5) Доставка призів здійснюється за рахунок переможця.

 

6)Брати участь у розіграші можуть усі жителі України віком від 18 років.

 

7) Правила розіграшу можуть бути доповнені чи змінені організатором у будь-який момент.

 

8) Вручення призів є особистою ініціативою організатора та не є наслідком зобов'язань перед покупцями.

 

9) Беручи участь у розіграші учасник автоматично дає згоду на розміщення його даних під час оголошення переможців, а також погоджується з правилами участі у розіграші призів.

 

10) У спірних ситуаціях організатор має право прийняти рішення на власний розсуд.

 

11) У організатора не виникає жодних зобов'язань щодо вручення будь-яких призів учасникам, які не зайняли призових місць або не були обрані за допомогою генератора випадкових чисел.

 

12) Призи обміну гроші не підлягають.

 

13) Відеозвіт про результати розіграшу буде опубліковано на нашому офіційному інстаграм каналі  31.08.2020 о 12:00.