По промокоду nolimits знижка -10% , (тільки для зареєстрованих клієнтів). Кількість використань одним клієнтом - необмежена
Інтернет-магазин одягу / Новини AGER /
Чоловічі футболки-батали: крутий одяг великих розмірів
Чоловічі футболки-батали: крутий одяг великих розмірів

Чоловічі футболки-батали: крутий одяг великих розмірів

Мода - жінка примхлива, непостійна і суперечлива. На подіумах під час показів гордо крокують худенькі моделі. А модні журнали тим часом говорять про повернення популярності plus size.

 

Незалежно від того, в яку сторону дме вітер моди, люди, які не вписуються в ефемерні 90-60-90 були завжди. І відсутність стильного одягу для них була вкрай обурливим фактом. Всесвіт, ймовірно, почув їх прохання і надихнув модельєрів на створення колекцій модного одягу великих розмірів.

 

Якщо заглибитися в історію, мода чомусь стосується лише жіночих тіл та образів. Чоловічі силуети залишаються осторонь, їхні постаті не критикуються – головне, щоб тіло було підтягнутим. І неважливо, який на ньому одяг: великих розмірів чи стандартних.

 

Великі розміри у жіночій моді

 

Оголене жіноче тіло знаходилося під пильним наглядом у всі епохи. Його зображували на скелях, фресках, предметах побуту та на картинах. Після ознайомлення з уподобаннями наших предків-чоловіків слідує єдиний висновок: їм подобалися жінки великих розмірів. Вся краса жіночої фігури полягала у складках та об'ємах ніжного тіла. Це відбивалося і на моді: всі жіночі вбрання підкреслювали пишне погруддя і округлість стегон. Струнким дівчатам доводилося нелегко. Вони йшли на будь-які хитрощі, щоб додати собі обсягів: пишні підспідники, підкладки у верхній частині корсета.

 

У країнах Південної Америки, Африки, Бразилії і сьогодні ігнорують європейську зацикленість на худорлявості. Тому що здорове тіло не повинно складатися зі шкіри та кісток! У цій місцевості жінки навмисно переходять на вуглеводні дієти - аби додати кілька десятків зайвих кілограмів.

 

А що ж чоловіки? Як мінливі уподобання відбилися на їхніх постатях? Як було тим, хто носив одяг великих розмірів?

 

Коротко про чоловічий одяг

 

На руку габаритним чоловікам грає історія. З давніх-давен жінки звертали увагу на тих представників роду, хто виділявся розмірами на тлі інших. І вага тіла свідчила про достаток обранця.

 

З тих часів мало що змінилося: і за часів Середньовіччя, і в епоху Відродження, і в наступні століття чоловіча повнота розцінювалася як постійний атрибут розкоші. Особи, що займають високі державні пости, навмисно набирали вагу. Переконливість фігури, розкішний одяг великого розміру – все це мало навіяти страх підлеглим. Звідси і зловживання жирною та солодкою їжею, гастрономічні надмірності на балах та прийомах.

 

Не лише серед правителів існував культ повного чоловічого тіла. У народі була думка, що худорлявість – явне свідчення проблем зі здоров'ям. За кволих хлопців відмовлялися виходити заміж: як він працюватиме на полі і утримуватиме сім'ю, якщо лопати в руці не втримає.

 

Сучасні реалії баталів

 

У наші дні практично нічого не змінилося. Дівчата, як і раніше, звертають увагу на статних високих хлопців з широкими плечима та сильними руками. Психологи стверджують, що така програма закладена на підсвідомому рівні. Чим сильніший чоловік, тим більше їжі він зможе принести до будинку.

 

Тільки сьогодні для того, щоб наростити м'язи та зробити тіло рельєфним, вирушають не на поле з плугом, а до спортивної зали. І для тренувань до речі чоловічий одяг великих розмірів. Так звані батали.

 

Цим «войовничим» (від англ. «battle» - бій, бій) словом ще недавно називали виключно джинси нестандартного розміру для пишнотілих дам. Поступово модельєри усвідомили потребу жінок будь-якої статури виглядати стильно. І ось на полицях магазинів з'явилися сукні, блузи та спідниці розміру XXL.

 

Щодо чоловічого одягу «батал», цей термін відноситься переважно до футболок. Знаючи, що чоловіки віддають перевагу вільним моделям, які не заважають рухатися та займатися спортом, ми пропонуємо увазі наших клієнтів чоловічі футболки великих розмірів.

 

Зважаючи на прагнення чоловіків до мінімалізму в одязі, ми вирішили не займатися винаходом велосипеда. Тому пропонуємо всім охочим вільні однотонні футболки – батали.

 

Всі варіанти широких футболок великих розмірів на нашому сайті пошиті із натурального матеріалу. Адже літо не за горами, а кому захочеться потіти у синтетиці?

 

Чи не любите довгий вільний рукав на футболці? Ми подбали і про цей нюанс. І тепер у нашому каталозі можна знайти футболку-батал із укороченим рукавом, який щільно сидить по руці. Тішить і забарвлення: мармуровий блакитний – на випадок, якщо захочеться повністю злитися з пронизливим літнім небом.

 

Як правило, чоловічі футболки батальних розмірів мають круглий горловий виріз. Але у нас є виняток – модель №67F016. V-подібний виріз робить акцент на довгій чоловічій шиї. А кумедний принт у вигляді плеєра з навушниками піднімає настрій усім, хто оточує.

 

До речі, мода на футболки-батали поступово перекочує і в жіночі гардероби. На полицях бутиків з одягом для жінок з'являються широкі вільні батники, розмір яких починається з L. І все більше жінок воліє приховувати вигини стрункого тіла під просторими шатами великого розміру.

 

 


Переглянути і купити: