По промокоду nolimits знижка -10% , (тільки для зареєстрованих клієнтів). Кількість використань одним клієнтом - необмежена
Інтернет-магазин одягу / Новини AGER /
Як вибрати ідеальний розмір одягу при покупці в інтернет-магазині
Як вибрати ідеальний розмір одягу при покупці в інтернет-магазині

Як вибрати ідеальний розмір одягу при покупці в інтернет-магазині

Придбання одягу та взуття через інтернет-магазини стало популярним та зручним способом шопінгу. Однак однією з найпоширеніших проблем, з якою стикаються покупці, є вибір правильного розміру.

 

Тож, як уникнути розчарування та забезпечити вдалу покупку? Для цього необхідно враховувати кілька золотих правил:

 

  • Уважно читайте опис товару. Виробники часто вказують інформацію про те, який розмір носить модель на фото та які параметри у неї.

 

  • Не ігноруйте прямий взаємозв'язок матеріалів та розмірів. Дізнайтеся, з якого матеріалу виготовлено одяг. Вироби зі еластичних тканин можуть підходити для більшого діапазону розмірів. А ось одяг із щільних, навпаки, слід вибирати на розмір більше.

 

  • Якщо ви сумніваєтеся між двома розмірами, не соромтеся замовляти кілька розмірів та у разі потреби повертати товари, які не підходять. Це допоможе уникнути незручності та зайвих проблем у разі невідповідності.

 

Поради для успішного онлайн-шопінгу

 

Вибір ідеального розміру одягу та взуття під час онлайн-шопінгу вимагає особливої уваги до деталей та використання доступної інформації. Давайте розглянемо ключові аспекти щодо підбору відповідного розміру одягу та взуття онлайн. Дотримуючись наших порад, ви зможете з упевненістю здійснювати покупки в інтернет-магазинах і насолоджуватися модними новинками без зайвого клопоту:

 

  • Виміряйте свої параметри правильно. Перш ніж розпочинати пошук товару, важливо знати свої реальні дані. Використовуйте м'яку сантиметрову стрічку та попросіть когось допомогти вам виміряти зріст, обхват грудей, талії та стегон, а також довжину спини та рукава для верхнього одягу. Щоб вибрати правильний розмір взуття, виміряйте довжину стопи. Поставте стопу на аркуш паперу, обведіть контур та виміряйте відстань від пальців до п'яти.

 

  • Орієнтуйтеся на точні вимірювання виробу. Розміри одягу та взуття можуть відрізнятися між різними брендами та виробниками. Замість покладатися тільки на класичне маркування розмірів для одягу, завжди звертайтеся до розмірної таблиці необхідного вам товару. Майже кожен інтернет-магазин одягу надає розмірні таблиці для одягу. Вони містять докладні дані кожного розміру. Порівняйте їх із вашими вимірами для найкращої відповідності.

 

  • Аналізуйте відгуки. Корисною інформацією можуть бути відгуки інших покупців. Вони можуть розповісти про те, як товар відповідає заявленим розмірам та порадити, чи варто замовляти більший, чи менший розмір.