По промокоду nolimits знижка -10% , (тільки для зареєстрованих клієнтів). Кількість використань одним клієнтом - необмежена
Інтернет-магазин одягу / Інструкції AGER /
Запит комісії дропшиппера в особистому кабінеті

Як вивести комісію з післяплати.

Вітаємо, дорогий дропшипінг – партнер. Забезпечення зручності роботи з нами є нашим пріоритетним завданням. Ми не тільки даємо можливість роботи з післяплатою, але й робимо цю процедуру максимально зручною для Вас.

 

Що таке комісія і як її отримати?

 

Комісія дропшипінг-партера - це різниця між вашою продажною та закупівельними цінами (по суті Ваш дохід). Якщо Ваш клієнт оплачує замовлення Вам за попередньою оплатою, то Ваш дохід Ви залишаєте у себе, а нам оплачуєте закупівельну вартість). Для замовлень, які Ваші клієнти хочуть сплатити післяплатою, ми розробили зручний особистий кабінет, в якому відображаються Ваші комісії зі статусами. Як тільки ми отримуємо оплату від Вашого покупця, у колонці "Комісія" Ви побачите суму Вашого доходу за даною угодою. Дохід можна виводити по кожній угоді окремо або за кілька угод одразу.

 

Як оформити заявку на виведення комісії за замовленнями, відправленими накладеним платежем?

 

Запросити комісію на всі замовлення можна натисканням однієї кнопки прямо в особистому кабінеті. У верхній панелі особистого кабінету з'явився розділ "Мій дохід" та кнопка "Вивести"

 

 

Після натискання кнопки Вам буде запропоновано на вибір:

 

  • Перевести комісію в бонусні бали для оплати наступних замовлень (у цьому випадку ви отримуєте бонус +5% до суми комісії)
  • Вивести комісію на банківські реквізити.

 

У разі переведення в бонусні бали зарахування відбувається моментально, перекази на банківські реквізити здійснюються протягом 3-5 робочих днів.Переглянути розшифровку сум комісії ви можете в історії замовлень:

 

 

Желаем всем хороших продаж!

Як вивести комісію з післяплати.