Новорічний квест від AGER

Зміст:
 1. Вітаємо дорогі Клієнти! Ми намагаємося, щоб шопінг у нашому магазині був не лише вигідним, а й захоплюючим. Саме тому сьогодні вирішили запустити новорічний квест. Кожен покупець, який знайде в одному з наших товарів фото новорічного оленя отримає 100 бонусних гривень на рахунок. Важливо! в якості фото виступає виключно дане зображення
 2.  
 3. ніякі інші олені не приймаються))). Завдання не легке, шукати потрібно старанно, але приз того вартий. Якщо Ви знайшли фото, то для зарахування бонусних балів потрібно написати в онлайн-чат
 4. 1) Посилання на товар
 5. 2) Пароль, який на фото
 6. 3) Ваш email, під яким Ви зареєстровані на сайті
 7. До речі, подивіться наші новорічні новинки, можливо олень в одному з цих товарів, а можливо і ні
 8. -Новорічні сукні
 9. -Жіночі светри з оленями
 10. -Жіночі спортивні костюми
 11. -Жіночі джинси
 12. -Чоловічі джинси
 13. -Жіночі штани
 14. - Всі новинки
 15. Загалом у нас є подарунок для кожного, але ми Вам його просто так не віддамо, тому що у Вас документів немає, а документ-товар з фото. Хай щастить!!

Новорічний квест від AGER

Вітаємо дорогі Клієнти! Ми намагаємося, щоб шопінг у нашому магазині був не лише вигідним, а й захоплюючим. Саме тому сьогодні вирішили запустити новорічний квест. Кожен покупець, який знайде в одному з наших товарів фото новорічного оленя отримає 100 бонусних гривень на рахунок. Важливо! в якості фото виступає виключно дане зображення:


 

ніякі інші олені не приймаються))). Завдання не легке, шукати потрібно старанно, але приз того вартий. Якщо Ви знайшли фото, то для зарахування бонусних балів потрібно написати в онлайн-чат:

1) Посилання на товар

2) Пароль, який на фото.

3) Ваш email, під яким Ви зареєстровані на сайті.


До речі, подивіться наші новорічні новинки, можливо олень в одному з цих товарів, а можливо і ні:

-Новорічні сукні

-Жіночі светри з оленями

-Жіночі спортивні костюми

-Жіночі джинси

-Чоловічі джинси

-Жіночі штани

Всі новинки


Загалом у нас є подарунок для кожного, але ми Вам його просто так не віддамо, тому що у Вас документів немає, а документ-товар з фото. Хай щастить!!