По промокоду nolimits знижка -10% , (тільки для зареєстрованих клієнтів). Кількість використань одним клієнтом - необмежена
Інтернет-магазин одягу / Новини AGER /
Операція "Ліквідація"
Ліквідація минулих колекцій одягу

Ліквідація минулих колекцій одягу

Операція "Ліквідація" - стане Вашим улюбленим розпродажем.

 

 

Вам знайоме почуття, коли Ви купили щось за гарною знижкою? - Приємне, правда? А коли купили в 2-3 рази дешевше за початкову ціну? Посмішка на обличчі з'являється мимоволі, а емоції наближені на щастя. Ну а оскільки дарувати людям щастя – це улюблене заняття керівництва компанії AGER, то цей розпродаж стане регулярним.

 

"Як же ми забезпечуватимемо такі ціни?" - Запитаєте Ви, адже компанія не може працювати на збиток. Все дуже просто. Коли на складі підприємства більше 5000 найменувань і близько 100 000 одиниць, то в міру продажів у пари сотень артикулів залишається в наявності останній розмір. Приймаємо рішення продавати подібні товари на збиток, щоб, по-друге, раціональніше використовувати простір складу, а по-перше - дарувати Вам позитивні емоції!

 

Те, що ми настільки знижуємо ціну, зовсім не свідчить про неліквідність товару, навпаки, якщо весь обсяг даного артикулу за винятком однієї одиниці продано, значить товар ходовий. Нижче ми наведемо реальні приклади товарів до та після операції "Ліквідація":

 

 

Для швидкого пошуку свого розміру ми рекомендуємо користуватися фільтром за розмірами, який знаходиться в кожній категорії товарів. Також є можливість сортування товарів від дешевих до дорогих.

 

Розпродаж діє прямо зараз.

 

Приємних покупок!

 

Чоловічий одяг                    Жіночий одяг