Насамперед необхідно визначити стиль життя, якому віддає перевагу чоловік. Потім орієнтуватися на базові критерії вибору: розмір, колір виробу, фасон і матеріал одягу. Крім цього, рекомендуємо враховувати фігуру покупця, адже від цього залежить те, як на вас сидітиме річ. Купуючи верхній одяг, розраховуйте розмір, щоб під нього можна було вдягнути светр або іншу теплу річ. Орієнтуйтеся на розмірну сітку, зазначену виробником.
Чоловічий верхній одяг, як правило, розрізняється за сезонністю. Для зими можна вибрати пуховик, куртку, пальто, дублянку або кожушок. Є й практичні універсальні демісезонні моделі, розраховані на різні погодні умови, а також речі-трансформери зі знімними елементами. Для теплої пори року призначені плащ, вітровка, олімпійка, бомбер, жилетка або піджак.
Актуальні й універсальні фасони штанів на кожен день мають бути в гардеробі кожного. Це прямі, злегка завужені донизу "чіноси", які чудово сидять на будь-якій фігурі. Класичні штани або джинси із середньою посадкою і невеликою добавкою еластану в складі. І ще одна модель, яка подобається модникам будь-якого віку - джинси-бойфренди зі щільного деніму, вільні по всій довжині.
Взуття в образі не менш важливе, ніж одяг. Для офісу підійдуть туфлі блюхери з натуральної шкіри. Вечірній лук найкраще доповнять класичні моделі темних кольорів. У "кежуал" чудово впишуться нейтральні кросівки, замшеві мокасини або шкіряні броги з перфорацією. Для стилю мілітарі краще вибрати високі черевики або чоботи, а для кантрі - шкіряні високі черевики.
Стильні, статусні аксесуари для чоловіків пропонують переважно спеціалізовані офлайн- і онлайн-магазини. Тут представлений не тільки великий асортимент товарів на будь-який смак, але і є можливість отримати консультацію досвідченого менеджера-стиліста. Якщо потрібного предмета не знайдеться, його можна замовити, наприклад, у Європі.
Для зими краще вибрати подовжену модель з якісним утеплювачем, блискавкою із захистом, манжетами-гумками на рукавах і глибоким капюшоном. Для демісезону підійдуть куртки та пальта з полегшеним утеплювачем, з хорошим захистом від вітру та опадів. На літо рекомендується придбати бомбер, плащ або вітровку для комфорту в прохолодні вечори.
Що стосується спідньої білизни, її краще вибирати з максимально натуральних тканин, але з невеликою синтетичною добавкою для підвищення зносостійкості. Для іншого одягу правила аналогічні. Можна віддати перевагу таким тканинам, як твід, денім, жакард, шкіра, замша, вельвет або комбінації цих матеріалів.
Щоб не помилитися з розміром одягу, слід користуватися таблицями з вимірами грудей, талії, стегон, довжини рукава і самого виробу, зазвичай присутніми на сайті онлайн-магазину. Якщо щось незрозуміло, можна зателефонувати й отримати консультацію продавця або ж залишити своє запитання в чаті й почекати відповіді менеджера.
Одяг, який буде чудовим і за якістю, і за зовнішнім виглядом можна купити в спеціалізованих онлайн-магазинах, дочекавшись знижок і вигідних пропозицій. Купівля надходить безпосередньо зі складу, тому націнка мінімальна, а якщо є знижка, можна придбати необхідний предмет гардероба за дуже приємною вартістю.
Для купівлі одягу для спорту і підвищених фізичних навантажень слід звертатися до спеціалізованих магазинів. Насамперед важливо звернути увагу на три фактори: зручність, водовідштовхувальні та повітропроникні властивості, а також відповідний розмір. Також рекомендується вибирати речі того бренду, який спеціалізується на одязі для спортивних тренувань і екстремальних видів спорту.