По промокоду nolimits знижка -10% , (тільки для зареєстрованих клієнтів). Кількість використань одним клієнтом - необмежена
Інтернет-магазин одягу / Новини AGER /
Чому купувати одяг у AGER вигідно?
Чому купувати одяг у AGER вигідно?

Чому купувати одяг у AGER вигідно?

 


 


 

Ми живемо в чудовий час ... Сучасний світ рясніє товарними пропозиціями. Не є винятком і пропозиції на ринку одягу, але якщо років 20-30 тому проблема полягала в тому, щоб просто знайти хороший, модний одяг, оскільки він був у дефіциті, то зараз основне завдання - купити гарний одяг за вигідною ціною.

 

Мабуть, і у Вас була така ситуація, коли Ви купили обновку, а через пару днів побачили в іншому магазині таку ж, але на 20-30%, а то й 50% дешевше... Це не дивно, адже в наш час діє свобода ціноутворення, тут уже все залежить від багатьох факторів.

 

Чинниками, які можуть суттєво збільшувати продажну ціну товарів є:

 

  • "апетит продавця" - продавець просто закладає велику націнку на товар і вважає за краще продавати менше, але дорожче, ніж більше, але дешевше.

 

  • висока видаткова частина бізнесу продавця - дорогі офіси, склади, "роздутий" штат працівників тощо. У цьому випадку висока ціна - це вимушений захід, а не просто бажання або "апетит"

 

Ці два фактори є основними, решта вже похідна від цих двох.

 

Як же нам вдається продавати хороший одяг так дешево?  

 

Причина №1 - "Помірний апетит"

 

Залізним правилом ціноутворення компанії AGER є мінімальна націнка. Керівництво компанії, як і всі її співробітники, є досить невибагливими людьми, для яких задоволені клієнти набагато важливіші за особисту наживу. хлібом не годуй, дай почитати Ваші позитивні відгуки, а до негативних ми підходимо з особливою відповідальністю та бажанням виправити свої помилки.

 

Причина №2 - Оптимізація видатків

 

Якщо економія якості товару і якості наданих нами послуг є для нас табу, то на таких речах як оренда приміщень, логістика, маркетинг ми намагаємося економити. Наприклад, величезним вкладенням в рекламу ми віддаємо перевагу "сарафанному радіо", адже задоволений клієнт обов'язково порадить нас своїм друзям (до речі, Ви це вже зробили? :)) Детальніше про бонуси за рекомендації друзям у статті.

 

Причина №3 - Ми Вас дуже любимо!

 

Якщо любов взаємна, то з повним асортиментом Ви можете ознайомитись на сторінках категорій товарів:


ЧОЛОВІЧІ СОРОЧКИ     ЖІНОЧІ СУКНІ, ТУНІКИ     ЖІНОЧІ КАРДИГАНИ    ЧОЛОВІЧІ ДЖИНСИ

ЧОЛОВІЧІ СВЕТРИ, СВІТШОТИ     ЖІНОЧІ КУРТКИ    НОВИНКИ
 

Будемо вдячні за пыдписку на наші акаунти в соціальних мережах! 

 

Facebook Telegram Вконтакте YouTube Instagram