По промокоду nolimits знижка -10% , (тільки для зареєстрованих клієнтів). Кількість використань одним клієнтом - необмежена
Тут модно став AGER

Тут модно став AGER

Знаєте, чому ми так довго мовчали?

 

Ми працювали..., не покладаючи рук..., вдень і вночі..., у будні та у вихідні..., працювали, коли інші підкорювали вершини гірськолижних курортів або засмагали на березі моря, працювали, коли на деревах розпускалися листочки і коли осінній вітер їх недбало зривав і жбурляв на мокру землю.

 

А все навіщо? Для того, щоб 5 вересня 2019 року з гордістю зняти завісу і представити Вам новий інтернет магазин AGER:

 

 

AGER – це інтернет-магазин, покликаний стати найзручнішим, найвигіднішим, найулюбленішим для своїх покупців та партнерів.

 

Покращеним змінам піддалося все – дизайн, функціонал, зручність для користувачів, технічна підтримка, терміни обробки звернень і багато інших приємностей, які відчуєте в процесі користування новим сайтом. Особливо пишаємося тим, що з 5 вересня будуть впроваджені нові стандарти за термінами відвантаження замовлень, а саме: замовлення будуть відвантажуватися за принципом "День у день" – у разі їх оформлення до 16:00 г., і максимум наступного дня – для замовлень оформлених після 15:00г.

 

Співпраця з партнерами по дропшиппінгу виведено на новий рівень, партнерам забезпечено цілу низку конкурентних переваг, яких раніше ніколи і, можливо, ні в кого не було і не буде.

 

Перелік переваг:

 

 

Більш детально з новими умовами роботи за системою дропшипінг Ви зможете ознайомитись за посиланням 

 

На честь ребрендингу з 5 по 13 вересня пройде супер акція, ціни на товари впадуть до свого історичного мінімуму!

 

Посилання: на розпродаж

 

Бажаю всім приємних покупок!

 

Щиро Ваш, генеральний директор компанії AGER,

Гержик Андрій.