Тут модно став AGER

      Знаєте, чому ми так довго мовчали?

Ми працювали..., не покладаючи рук..., вдень і вночі..., у будні та у вихідні..., працювали, коли інші підкорювали вершини гірськолижних курортів або засмагали на березі моря, працювали, коли на деревах розпускалися листочки і коли осінній вітер їх недбало зривав і жбурляв на мокру землю.

А все навіщо?

Для того, щоб 5 вересня 2019 року з гордістю зняти завісу і представити Вам новий інтернет магазин AGER:AGER - це інтернет магазин, покликаний стати найзручнішим, найвигіднішим, найулюбленішим для своїх покупців та партнерів.

Покращеним змінам піддалося все - дизайн, функціонал, зручність для користувачів, технічна підтримка, терміни обробки звернень і багато інших приємностей, які відчуєте в процесі користування новим сайтом. Особливо пишаємося тим, що з 5 вересня будуть впроваджені нові стандарти за термінами відвантаження замовлень, а саме - замовлення будуть відвантажуватися за принципом "День у день" у разі їх оформлення до 16:00 і максимум наступного дня для замовлень оформлених після 15:00.

Співпраця з партнерами по дропшиппінгу виведено на новий рівень, партнерам забезпечено цілу низку конкурентних переваг, яких раніше ніколи і, можливо, ні в кого не було і не буде.

Перелік переваг:Більш детально з новими умовами роботи за системою дропшипінг Ви зможете ознайомитись за посиланням: https://ager.ua/uk/dropshipping/ 

На честь ребрендингу з 5 по 13 вересня пройде супер акція, ціни на товари впадуть до свого історичного мінімуму!

Посилання: на розпродаж

Бажаю всім приємних покупок!!

Щиро Ваш, генеральний директор компанії AGER, Гержик Андрій.