Як вивантажити товари з інтернет магазину до альбомів Facebook

 Як завантажити товари з інтернет-магазину одягу AGER в альбоми Facebook?

Вітаємо Вас, дорогі партнери! Щодня ми отримуємо десятки питань про те, як автоматично вивантажити асортимент нашого інтернет магазина на свій торговий майданчик, на сайт, у соціальну мережу.

Ми вирішили написати кілька навчальних статей на цю тему. У цій статті постараємося максимально просто і коротко, але водночас вичерпно і зрозуміло розповісти, як вивантажити товари на свою сторінку в соціальній мережі Facebook.


Вивантаження товарів у соціальні мережі (у тому числі в соціальну мережу Facebook) проводиться за допомогою віджету Q-parser, що знаходиться в лівому бічному меню сайту: выгрузка товара магазин Ager.ua


Важливо! Відкрийте віджет зі сторінок категорій. Ми рекомендуємо робити це послідовно зі сторінок: 

https://ager.ua/women/

і

https://ager.ua/mans/

Після натискання на віджет з'явиться спливаюче вікно. У ньому потрібно пройти процедуру реєстрації, вказавши свої: Ім'я та email, а також придумати пароль. 

выгрузка товаров в соц сеть бесплатно


Далі Вам буде поставлено питання про Ваш статус як користувача. Виберіть один із двох варіантів: 

выгрузка товаров интернет магазин Агер


Після цього необхідно виділити категорії, у тому числі необхідно вивантажити товари. Можна виділити одразу і Чоловічий та Жіночий одяг, але в такому разі вивантаження займатиме тривалий час і можуть бути збої. Ми рекомендуємо робити окремо вивантаження жіночого одягу, окремо чоловічого.

Вибираємо всі підкатегорії жіночого одягу:


выгрузка товаров в соцсети фб

Зверніть увагу на те, щоб з усіх інших категорій та таких розділів як "Акції" "Дропшипінг", "Новинки" галочки були зняті. Залишаємо галочки тільки на "Жіночий одяг" та її підкатегоріях!

Натискаємо "Почати завантаження" :

бесплатная выгрузка товаров в соцсети fb

Почнеться парсинг. Процедура може тривати тривалий час від 10 хвилин і більше (залежно від кількості товарів).

Після закінчення парсингу можна вивантажити відібрані товари одноразово або налаштувати періодичне автовивантаження. У другому випадку всі товари, характеристики, ціни автоматично оновлюватимуться. У разі появи новинок, такі товари додадуться до Ваших альбомів, а якщо якісь товари закінчаться – вони будуть видалені. Одноразові (ручні) вивантаження можна здійснювати безкоштовно, для налаштування автозадань потрібно придбання тарифного плану. Якщо Ви плануєте вивантажувати автоматично тільки з нашого сайту, то Вам буде достатньо придбати мінімальний тарифний план. ).

Якщо Ви придбали тариф, натискаєте "авто-вивантаження". Вказуємо назву завдання та розклад запусків:


выгрузка товара с сайта в соцсети бесплатно

вибираємо куди будемо вивантажувати товари (Facebook Альбоми), виконуємо вхід в аккаунт Facebook, вибираємо сторінку, в альбоми якої завантажуватимемо фото і вводимо налаштування як показано на скрині:

выгрузить товары с сайта в фейсбук

Парсер може додавати фото як у існуючі альбоми, так і створювати нові, називаючи їх за заданим принципом. Після встановлення налаштувань натискаємо "Створити завдання"


Завдання буде створено та запуститься у вказаний Вами час. Дивитись список усіх завдань, а також запускати позачергове вивантаження можна в меню:выгрузить каталог товаров Ager в Facebook

Для позачергового запуску навантаження натисніть: 

выгрузить товары бесплатно

Після цього товари з'являться у Ваших альбомах: 


розничный и оптовый каталог выгрузки товаров

У наступних статтях ми розповімо як вивантажувати товари з соціальних мереж instagram і Vk.

І пам'ятайте, вивантажити товари – це лише частина справи, найголовніше – ці товари донести до покупця, але цю тему ми розкриємо вже у наступних статтях. Усім чудового настрою та хороших продажів!


Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах, щоб завжди залишатися в курсі всіх новин:FacebookВконтактеYouTubeInstagram