По промокоду nolimits знижка -10% , (тільки для зареєстрованих клієнтів). Кількість використань одним клієнтом - необмежена
Інтернет-магазин одягу / Інструкції AGER /
Індивідуальні XML файли для вивантаження товарів AGER

Індивідуальні XML файли для вивантаження товарів AGER

Якщо Ви читаєте цю статтю, то Вам доводилося або доведеться в найближчому майбутньому зіткнутися з питанням імпорту товарів. Користь даного формату передачі даних оцінять ті з вас, кому доводилося наповнювати інтернет-магазин товарами вручну.

 

При якісному заповненні, кожен товар містить великий обсяг інформації: найменування, артикул, фото, ціна акційна, ціна без знижок, характеристики (колір, розмір, виміри виробу тощо), кількість в наявності, опис та багато іншого.

 

А уявіть, що товарів кілька тисяч як це, наприклад, у нашому інтернет-магазині, скільки контент менеджерів та скільки часу знадобиться для ручного заповнення? Добре, що сучасні технології досягли високого рівня і ці завдання легко вирішують XML файли для вивантаження товарів.

 

Далі на скріншоті наведемо приклад того, як виглядає структура xml файлу:

 

 

Спеціально для наших дропшипінг-партнерів ми створили функціонал, який генерує індивідуальні файли XML з потрібними налаштуваннями. З його допомогою Ви можете створити XML-файл товарів AGER з такими налаштуваннями як:

 

  • Категорії. Ви можете додати до файлу товари з усіх категорій або тільки тих, які Вам потрібні.

 

  • Націнка. Ви маєте можливість встановити індивідуальну націнку до вашої закупівельної ціни. Націнка може бути як фіксованою сумою, і відсотком.

 

  • Кількість товарів. У багатьох маркетплейсів існують обмеження на кількість товарів, які можна імпортувати. Спеціально для таких випадків ми зробили налаштування, яке обмежити кількість товарів відповідно до заданого Вами значення.

 

Як створити файл XML?

 

Можливість створювати персональні XML файли з товарами AGER є лише у зареєстрованих дропшиперів. Якщо Ви ще не пройшли реєстрацію, зробити це можна ЗА ПОСИЛАННЯМ. Якщо у Вас вже є обліковий запис, авторизуйтеся під своїм обліковим записом і перейдіть на сторінку налаштувань XML.

 

У першому блоці налаштувань вам доступні для вибору категорії товарів, з яких потрібно імпортувати товари в XML. Для вибору конкретної категорії встановіть чекбокс (галочку) напроти неї:

 

 

Якщо потрібні товари всіх категорій, то галочки мають бути зняті з усіх категорій (як на скріні): 

 

 

Далі слідує блок націнок. Тут Ви вказуєте свою націнку у відсотках або фіксовану у гривні, так само доступний варіант формування ціни без націнок або ціни, що дорівнює роздрібній ціні товарів AGER. На скріншоті показаний приклад настройок націнки 50% до закупівельної ціни дропшиппера:

 

 

Наступний блок налаштувань – перекреслена ціна. У XML файл це значення передається тегом . Ця ціна служить візуального відображення розміру знижки.

 

На скріншоті показаний приклад, в якому перекреслена ціна буде вдвічі вищою за ціну продажу.

 

 

У вас є така можливість не використовувати перекреслену ціну або зробити її такою ж, як у нашому інтернет-магазині.

 

Заключний блок налаштувань - кількість товарів, що вивантажуються. На скріні вказано приклад налаштувань з відбором 3000 найчисленніших товарів:

 

 

Якщо Ваш інтернет-магазин розміщений на Вашому сервері або у Вас немає обмежень у тарифному плані за кількістю товарів, то можете завантажувати всі товари.

 

Після встановлення всіх налаштувань натисніть кнопку "Генерувати"

 

Після натискання з'явиться Ваше індивідуальне посилання:

 

 

Після кожної зміни налаштувань необхідно натиснути кнопку "Генерувати", щоб налаштувати нові налаштування. Сподіваємося, що цей функціонал буде Вам корисним. Бажаємо всім хороших продажів та відмінного настрою!

Індивідуальні XML файли для вивантаження товарів AGER