По промокоду nolimits знижка -10% , (тільки для зареєстрованих клієнтів). Кількість використань одним клієнтом - необмежена
Інтернет-магазин одягу / Інструкції AGER /
Як вивантажити товари AGER в інтернет магазини на платформі PROM.UA

Вивантаження товарів на пром

Великий привіт партнерам-дропшипперам від технічного відділу інтернет магазину AGER!

 

Ми продовжуємо цикл навчальних статей з автоматичного розвантаження товарів. У попередній статті ми розповіли як вивантажити товари AGER в альбоми Facebook.

 

У сьогоднішній статті ми розповімо про те, як Вивантажити товари AGER в інтернет магазини на платформі PROM.UA Ми не будемо докладно зупинятись на питаннях реєстрації на сайті, а також налаштуваннях особистого кабінету. Після реєстрації на ПРОМ за ПОСИЛАННЯМ. Ви можете зв'язатися з Вашим менеджером та отримати рекомендації щодо перших дій для ефективного просування.

 

Для розвантаження товарів на PROM ми розробили 2 посилання: 

 

https://ager.ua/download/prom_yml_catalog_drop.xml - посилання із закупівельними цінами дропшипперів 

https://ager.ua/download/prom_yml_catalog.xml - посилання з роздрібними цінами інтернет магазину AGER

 

У чому різниця та яке посилання вибрати? 

 

Посилання відрізняються між собою лише ціною на товари. Перше посилання (із закупівельними цінами) підійде для дропшиперів, які хочуть самостійно встановлювати націнку та не прив'язуватись до роздрібних цін інтернет магазину AGER. Друге посилання дозволяє продавати товари за роздрібними цінами інтернет-магазину AGER. Середня маржа між роздрібними та дропшиперськими цінами становить 30%.

 

Вивантаження товарів у магазини з вже існуючими товарами і без них здійснюється по-різному.

 

Вивантаження товарів в інтернет магазин, в якому ще немає інших товарів:

 

Після того як ВИ вибрали для себе відповідне посилання, її потрібно скопіювати та вставити у відповідне поле в особистому кабінеті на ПРОМ та натиснути "Налаштування імпорту": 

 

 

У налаштуваннях імпорту встановлюємо галочки як показано на скріншоті, натискаємо "Створити налаштування" та "Почати імпорт" 

 

 

Після цього вся структура категорій та товари вивантажаться на Ваш сайт. (Вивантаження фотографій відбувається із запізненням і може зайняти 1-2 години). Таким чином встановивши налаштування як на скріні Ви отримаєте автоматичне вивантаження, а це означає, що продані товари будуть видалятися з Вашого сайту, а новинки з'являтимуться. Оновлення відбуватиметься кожні 4 години.

 

Вивантаження товарів в інтернет магазин, в якому є товари інших постачальників:

 

Якщо у Вашому магазині вже розміщені товари та налаштовано автовивантаження, то Вам потрібно натиснути "Додати посилання" в меню імпорту:

 

 

і вставити посилання в поле, що відкрилося:

 

 

Важливо! За замовчуванням будуть створені категорії з усіх імпортних файлів, які Ви використовуєте. Якщо Ви хочете, щоб не було двох однойменних або схожих за змістом категорій, то після імпорту потрібно вручну перенести товари в потрібні категорії та зняти галочку "Групи" у налаштуваннях імпорту:

 

 

Ви також можете ознайомитись зі стандартною інструкцією ПРОМА з імпорту товарів за посиланням

 

Усім гарного настрою та відмінних продажів!

 

Не забудьте підписатися на наші облікові записи в соціальних мережах :) 

 

Facebook

Telegram

Вконтакте

YouTube

Instagram

 

 

 

Вивантаження товарів на пром