По промокоду nolimits знижка -10% , (тільки для зареєстрованих клієнтів). Кількість використань одним клієнтом - необмежена
Інтернет-магазин одягу / Інструкції AGER /
Як вивантажити товари в Instagram з інтернет магазину AGER?

Як вивантажити товари в інстаграм із інтернет магазину AGER?

 

                                                                                                                                        

Вітаємо всіх партнерів інтернет магазину AGER , а також усіх читачів цієї статті, які з якоїсь причини ще не розпочали співпрацю з найзручнішим, надійним та скромним постачальником одягу за системою дропшипінг :)

 

У попередніх статтях ми розповіли про те Как вивантажити товари AGER в інтернет магазини на платформі PROM.UA і Як вигрузити товари з інтернет магазину одягу AGER в альбоми Facebook, але найчастіше ми отримуємо питання щодо вивантаження товарів в інстаграм. Саме на ці запитання ми і намагатимемося відповісти у цій статті.

 

Для початку пару слів про відмінність інстаграма від інших соціальних мереж

 

Незважаючи на те, що інстаграм може бути відмінним каналом збуту ваших товарів, спочатку ця соціальна мережа під продаж не заточена. Розробники ввели обмеження на розміщення активних посилань (крім шапки профілю), також діють обмеження на кількість постів за хвилину, якщо Ви публікуватимете (наприклад за допомогою автоматичного вивантаження) занадто багато постів за хвилину (особливо з нового акаунта), то такий акаунт з великою часткою ймовірності буде заблоковано.

 

Як максимально швидко і зручно вивантажити товари AGER на свою сторінку в інстаграм?

 

Існують 3 способи вивантаження: 

 

 

Спосіб перший

 

Копіювати вручну фотографії на товарних сторінках, виписувати ціни, розміри, артикул, склади тощо, потім ретельно це додавати себе на сторінку. Мінусом цього є трудомісткість і копіткість. 

 

Спосіб другий

 

Автоматичне вивантаження за допомогою віджету Q-parser, розташованого в лівому бічному меню нашого сайту ager.ua

 

как выгрузить в инстаграм каталог товаров Агер

 

 

Після натискання на кнопку "вивантаження товарів" відкриється меню парсера, запитання та прохання про допомогу з розвантаженням можна задавати в онлайн чат.

 

Перевагою даного способу є повна автоматизація вивантаження (фото, ціни, розміри, характеристики, хештеги і т.д), а мінусом є розмір фото, що вивантажуються. Оскільки у стрічці інстаграма рекомендований розмір фото 1200*1200, то товари, додані автоматично за допомогою Q-parser мають такий вигляд:

 

фото выгруженых товаров с сайта в инста

 

Як бачите у стрічці фото "обрізані". Якщо вас це не бентежить, то можете користуватися даним способом вивантаження.

 

Спосіб третій

 

Створення унікального контенту. Якщо Ви хочете, щоб Ваш обліковий запис був цікавий, на нього підписувалися, читали, лайкали, репостили, то потрібно старанно працювати над якістю контенту. Створіть Ваш фірмовий стиль, почерк, характер, використовуйте це на своїх постах, пишіть корисні тексти. 

 

Ми рекомендуємо створювати товарні пости у фірмовому стилі, наприклад, як це зробили ми: 

 

 

Як бачите пост, складений з фотографій товару в двох ракурсах, також на фото присутній логотип, ціна, артикул. Створення подібного поста навіть у найзручнішому фоторедакторі займе 10-15 хвилин, але ми ж Вас любимо, а це означає, що не можемо доставляти Вам такі незручності.

 

Спеціально, щоб спростити цей процес, ми розробили функціонал, що дозволяє одним натисканням кнопки створювати такі фото. Що для цього потрібно? Для початку обов'язково виконайте вхід до особистого кабінету. Якщо Ви зареєстровані на сайті в групі "Дропшипінг", то на кожній товарній сторінці Ви зможете побачити таку кнопку:

 

 

Натиснувши на неї, Ви завантажуєте колаж даного товару з ціною та артикулом. За замовчуванням на ньому не буде логотипу. В особистому кабінеті можна завантажити власний логотип. Вимоги до логотипу: розмір 400х200 пікселів, формат png. Після завантаження власного логотипу, всі колажі вже завантажуватимуться з ним.

 

Починати створення подібних товарних постів ми рекомендуємо з товарів, які у великій кількості у нас на залишках, у такому разі ймовірність того, що товар, який у Вас замовили, закінчився істотно знижується.

 

Як зрозуміти яких товарів багато, а яких мало?

 

У кожній картці товарів зазначено кількість у наявності. Якщо Ви хочете завантажити фото всіх товарів відразу, то це можна зробити ЗА ПОСИЛАННЯМ.

 

Разом із архівом фото, ми вклали і прайс-лист, у якому відсортували товари в порядку зменшення кількості. Але в повному архіві фото не у вигляді колажу, без Вашого логотипу та ціни.

 

Отже: все просто як 1,2,3.

 

Скачуємо фото

Створюємо та публікуємо якісний контент

Заробляємо разом із надійним постачальником AGER

 

Всім вдалих продажів та відмінного настрою, до зв'язку у наступних статтях!

 

Не забудьте підписатися на наші облікові записи в соціальних мережах :) 

Як вивантажити товари в інстаграм із інтернет магазину AGER?