По промокоду nolimits знижка -10% , (тільки для зареєстрованих клієнтів). Кількість використань одним клієнтом - необмежена
Інтернет-магазин одягу / Інструкції AGER /
Як розпочати роботу з дропшипінгу?

Як розпочати роботу з дропшипінгу?

Дорогий читач, якщо Ви відвідали цю сторінку, то зацікавилися продажем одягу по системі дропшипінг. Напевно, Ви вже читали про всі переваги роботи з AGER, якщо ще не встигли, то зробити це можна за посиланням. А в цій статті ми відповімо на запитання, яке нам задають десятки разів на день, а саме: "Як розпочати роботу з дропшипінгу з AGER?" Постараємося викласти покроковий інструктаж, який буде корисним як початківцям так і досвідченим продавцям одягу. Ми рекомендуємо таку послідовність дій:

 

Теорія

 

Вивчіть як працює система дропшипінгу, як оформляються замовлення, які бувають способи оплати товару Вашими клієнтами, як відбуваються виплати, які переваги роботи саме з нашою компанією. Відповіді на всі ці та інші питання Ви знайдете тут

 

Реєстрація

 

Якщо Ви ще не реєструвалися на нашому сайті в групі покупців "Дропшиппінг", то зробити це можна за посиланням. Якщо Ви реєструвалися раніше, але забули пароль, відновити його можна тут. Після реєстрації ви зможете користуватися всіма перевагами нашого особистого кабінету, а саме:

 

  • отримати доступ до безкоштовних інструкцій (посилання на них знаходиться в особистому кабінеті дропшиппера);

 

  • оформляти замовлення за дропшипперськими цінами;

 

  • отримувати кешбек від покупок;

 

  • запрошувати друзів та отримувати бонуси за їх реєстрацію та покупки (докладніше про бонуси за запрошення друзів читайте тут);

 

  • отримувати бонуси за відгуки про товари та багато іншого. Докладніше про бонуси в статті.

 

Канали збуту

 

Після вивчення теорії та реєстрації Вам необхідно визначитися за допомогою яких каналів збуту Ви реалізовуватимете товар. Нижче наведемо найпопулярніші майданчики та інструменти. Ми розташуємо їх у порядку зростання витратною частиною, тобто від безкоштовних до найбільш витратних. Ми рекомендуємо використовувати якщо не всі, то якомога більше каналів збуту.

 

Спільноти у месенджерах (Viber, Telegram) 

 

Простий, швидкий та безкоштовний інструмент. Створюйте групи, запрошуйте знайомих, знаходьте людей, які цікавляться одягом, публікуйте якісні пости. При старанній роботі цей спосіб є досить ефективним. Створювати якісні пости Вам допоможе наш інструмент створення колажів з Вашим логотипом, докладніше про інструмент в статті.

 

Сторінки у соціальних мережах (Instagram, Facebook, VK, OK та ін)

 

Ще один інструмент продажів, який використовують як початківці, так і досвідчені продавці. Переважна більшість великих компаній також використовують цей канал збуту. Спеціально для Вашої зручності ми встановили на сайт віджет Q-parser, за допомогою якого можна автоматично вивантажити наші товари на сторінки в соціальних мережах. Віджет знаходиться у лівій бічній частині екрана (розвантаження товарів). З інструкцією з завантаження товарів в інстаграм можна ознайомитись за посиланнямІнструкція з завантаження в альбоми Facebook тут. Ви також можете використовувати інструмент зі скачування колажів.

 

Майданчики оголошень (OLX, besplatka, obyava та ін.)

 

Даний спосіб є досить трудомістким, проте багато дропшиперів використовують і його.

 

Маркетплейси, торговельні майданчики (Prom, Rozetka, Bigl, Nákupка і т.д.)

 

Розглянемо розміщення наших товарів на прикладі торгового майданчика Prom. Цей майданчик є дуже популярним, щодня мільйони людей відвідують його і сотні тисяч роблять покупки. Вам доведеться зробити абонплату, але ці витрати виправдані, оскільки при дотриманні рекомендацій, які дасть Вам менеджер порталу, Ви зможете отримувати кілька стабільних замовлень в день прямо на старті.

 

Далі обсяги продажів можна збільшувати, знову ж таки, за дотримання рекомендацій. Не соромтеся звертатися до Вашого менеджера, він відповість на всі Ваші запитання та надасть рекомендації. Попросіть його допомогти з налаштуванням реклами PRO Sale, бюджет на яку входить до оплаченого Вами пакету. Ми рекомендуємо встановлювати % комісії Pro Sale не нижче 10 %, у такому разі Ваші товари будуть вищими у видачі. Спеціально для даного маркетплейсу ми розробили файли імпорту наших товарів, а це означає, що товари автоматично додаватимуться і оновлюватимуться без необхідності ручного управління.

 

Посилання для імпорту:

 

 

Дані файли містять інформацію про всіх без винятку товарах. Не намагайтеся їх відкривати в браузері, найімовірніше, браузер не зможе їх провантажити. Це спеціальні посилання і призначені для парсингу товарів, а не для відображення в браузері.

 

У чому різниця даних посилань? Посилання відрізняються лише ціною на товари. У першому посиланні роздрібні ціни з урахуванням акцій (такі ж, як на нашому сайті). У другому ціни закупівельні, якщо Ви хочете самостійно робити націнку, тим самим регулюючи маржу.

 

Крім перерахованих файлів, ми розробили можливість генерування індивідуальних файлів для вивантаження. До нас надходили часто запитання: "Чи можна вивантажувати не весь товар, а частину?". Ми зробили це можливим. Докладніше про можливість читайте у статті.

 

Висновок: розміщення на торгових майданчиках виправдане і при належній увазі та зусиллях приносить добрі результати.

 

Власний інтернет-магазин

 

Створення власного інтернет-магазину справа досить витратна. Витрачені будуть такі ресурси як гроші, час, сили, нерви :) За "кулісами" успішних інтернет-магазинів стоїть ціла команда маркетологів, контент-менеджерів, фахівців з контекстної реклами та seo-фахівців, копірайтерів, програмістів, бухгалтерів, операторів, онлайн-консультантів, комірників. Якщо Ви в цій справі новачок, то підходити до цього питання ми рекомендуємо з максимальним багажем інформації та порадами тих, хто на практиці це пройшов.

 

На відміну від попередніх каналів збуту, власний інтернет магазин (справді якісний) вимагатиме в десятки разів більших інвестицій, ніж, наприклад, той же Prom, але тут вже відкриваються інші можливості. Якщо Ви сповнені сил, ідей, бажання вчитися і готові вкласти від 10 000 у.о. на старті, то цей варіант для Вас. Можливо, деякі теоретики скажуть, що можна створити інтернет магазин і за 300$, але повірте, такі люди в поняття "Створити інтернет магазин" закладають дуже обмежений список робіт.

 

Висновок: власний інтернет магазин потрібен людям, які розуміють з чим вони зіткнуться, готові вкладати сили та час, формувати стратегію, формувати команду професіоналів, постійно вдосконалюватись та навчатися новому. Прибуток від власного інтернет магазину, як правило, можна отримати не відразу, а як мінімум через кілька місяців, але в довгостроковій перспективі, при правильному підході інтернет магазин стає рентабельним каналом збуту зі стабільним доходом.

 

Запрошуйте друзів та знайомих

 

Спеціально розроблена реферальна програма дозволить Вам отримувати бонуси за замовлення та реєстрацію друзів. Сподіваємося, що ця стаття була для Вас корисною. Докладайте зусиль, удосконалюйтесь, навчайтеся нових знань і хороші продажі не змусять себе довго чекати! Ще більше навчальних статей Ви зможете прочитати в особистому кабінеті, розділ "Інструкції для дропшиперів".

Як розпочати роботу з дропшипінгу?